Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

Sobota i Niedziela - Zamknięte

+ 48 608 100 676

selfcentrum.chelm@gmail.com

Jedność 45a

22-100 Chełm

Znajdź nas
 
team

Lek. med. Anita Hawryluk

Psychiatra

LEKARZ SPECJALISTA - PSYCHIATRA, PSYCHOTERAPEUTA, SPECJALISTA TERAPII ŚRODOWISKOWEJ

Lekarz praktyk z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym. Ukończyła Akademię Medyczną w Lublinie – kierunek lekarski, a następnie odbyła specjalizację z zakresu psychiatrii w Klinice Psychiatrii SPSK Nr 1 w Lublinie, dodatkowo poszerzyła swoją wiedzę uczestnicząc w kursie psychoterapii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, Collegium Medicum, Katedra Psychoterapii. Od początku swojej pracy zawodowej związana z Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym w Chełmie, początkowo jako lekarz oddziału ogólnopsychiatrycznego, obecnie jako koordynator Oddziału Dziennego Psychiatrycznego stanowiącego część Zespołu Opieki Psychiatrycznej chełmskiego szpitala. Jednocześnie kontynuowała również pracę ambulatoryjną w poradniach zdrowia psychicznego, oraz jako konsultant w dziedzinie psychiatrii w Centrum Medycznym LUXMED, środowiskowych domach samopomocy i warsztatach terapii zajęciowej.

 

W Centrum Self zajmuje się:

diagnostyką stanu psychicznego osób dorosłych, młodzieży i dzieci, ustalaniem i prowadzeniem postępowania leczniczego farmakologicznego,

koordynowaniem procesu diagnostyczno-terapeutycznego we współpracy z całym zespołem terapeutycznym,

wstępnym kwalifikowaniem do procesu psychoterapii,

prowadzeniem psychoedukacji indywidualnej i grupowej,

prowadzeniem zajęć w ramach planowanych szkoleń.

W swojej pracy ceni sobie życzliwość, szczerość i rzetelność. Dzięki szerokiemu wykształceniu oraz wieloletniemu doświadczeniu podchodzi do diagnozy w sposób wielowymiarowy, uwzględniając na każdym etapie procesu diagnostyczno-terapeutycznego oczekiwania pacjenta i dbając o udzielanie mu wyczerpujących informacji. Nigdy się nie poddaje, cierpliwie kontynuując proces terapii, aż do uzyskania pełnego powrotu do zdrowia.

Specjalizacja
Psychiatria
Dodatkowe umiejętności
Psychoterapia, Terapia Środowiskowa
Kontakt
+ 48 608 100 676

selfcentrum.chelm@gmail.com

Jedność 45a

Chełm, 22-100,