Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

Sobota i Niedziela - Zamknięte

+ 48 608 100 676

selfcentrum.chelm@gmail.com

Jedność 45a

22-100 Chełm

Znajdź nas
 

Poradnia Psychologiczna

Jednymi z pacjentów, którzy najczęściej kierowani są do poradni psychologicznych są najmłodsi. Szereg różnych, występujących u nich problemów, może wskazywać na konieczność odwiedzenia poradni psychologicznej. W placówkach tych prowadzone bowiem są konsultacje i terapie tych dzieci, u których m.in.: często występują zachowania agresywne; wydarzyły się jakieś trudne dla nich sytuacje (takie jak np. rozwód rodziców czy śmierć jakiegoś bliskiego członka rodziny); relacje z rówieśnikami przebiegają w niewłaściwy sposób (np. malec nie jest w stanie odnaleźć się w grupie rówieśniczej); wyraźnie zauważalne są odchylenia od prawidłowego stanu psychicznego, takie jak np. obniżenie nastroju czy jakieś przejawy zaburzeń lękowych; istnieje tendencja do częstego wchodzenia w konflikty czy to z rówieśnikami czy też z domownikami; występują zachowania niezgodne z powszechnie przyjętymi systemami wartości.
Jeśli chcesz lepiej poznać i zrozumieć samego siebie, stajesz przed trudnymi życiowymi wyborami, nie rozumiesz swoich emocji, reakcji lub po prostu nie radzisz sobie z napotykanymi trudnościami i oczekujesz wsparcia zapraszamy na konsultacje z naszymi specjalistami.

Świadczenia w ramach poradni realizowane są w formie:

diagnozy psychologicznej
interwencji kryzysowej
badań psychologicznych
opinii psychologicznej
poradnictwa i wsparcia psychologicznego
psychoterapii
Skontaktuj się

W poradni psychologicznej możliwe jest również dokonanie oceny psychologicznej dziecka, jak i przeprowadzenie różnorodnych innych testów, m.in. oceny poziomu rozwoju dziecka (tutaj należy jednak podkreślić, że częściej analizą rozwoju maluchów czy ich umiejętności szkolnych zajmują się jednak poradnie pedagogiczne).

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

mkd-team-image
mgr Sylwia Choma
Psycholog-psychoterapeuta
mkd-team-image
mgr Karolina Lalka – Sobczuk
Psycholog Psychotraumatolog
Brak komentarzy

Niestety, komentarze są w tej chwili niedostępne.