Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

Sobota i Niedziela - Zamknięte

+ 48 608 100 676

selfcentrum.chelm@gmail.com

Jedność 45a

22-100 Chełm

Znajdź nas

Grunt to Korzenie – rozwijamy się dla Was

Grunt to Korzenie – rozwijamy się dla Was

Kto z nami zagra? Zapraszamy do gry indywidualnej, rodzinnej lub zespołowej.

Zespół psychoterapeutek pod uważnym przewodnictwem Trenerki Pani Aldony Karużys, doświadczył pracy z grą terapeutyczną  „GRUNT TO KORZENIE“, która umożliwia wejście w proces zdrowienia i zmiany, poprzez rozszyfrowywanie i rozwiązanie własnego kodu transgeneracyjnego. Dla nas był to czas niezwykłego wglądu i wdzięczności za możliwość rozwoju umiejętności. Teraz zapraszamy Państwa do korzystania z naszych nowych kompetencji.

GRUNT TO KORZENIE to gra diagnostyczna, która może być wykorzystywana zarówno w doradztwie, jak i w kontekście terapeutycznym z pojedynczymi osobami, rodzinami lub grupami. Przy użyciu tego narzędzia, możliwa jest wszechstronna analiza na tle systemowej i transgeneracyjnej pracy biograficznej, która ułatwia szybką klasyfikację i uporządkowanie danych oraz faktów rodzinnych i osobistych.
Poprzez interwencje terapeutyczne ukierunkowane na rozwój osobowości, promuje się podejście wzmacniające zasoby, co otwiera perspektywę na szybką diagnozę i przejście do niezbędnych, kolejnych etapów rozwojowych.
Historia rodziny widoczna na szablonie drzewa genealogicznego umożliwia graczowi rozszyfrowanie swojego kodu generacyjnego i doświadczenie rozwoju własnego potencjału na tle rozwiązanych starych lojalności i więzi. Dla gracza oznacza to często głęboki i uzdrawiający wgląd terapeutyczny, który prowadzi do zmiany i rozpuszczenia przestarzałych wzorców i szkodliwych nawyków.

Więcej szczegółowych informacji znajdą Państwo na stronie: https://grunttokorzenie.pl/